![Співпраця з Тернопільським навчально-реабілітаційним центром Тернопільської обласної ради](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/513575953.jpg)
Співпраця з Тернопільським навчально-реабілітаційним центром Тернопільської обласної ради
2023-10-25
Незважаючи на пасмурну, дощову погоду 20 жовтня 2023 року у #школа_народних_ремесел відбулась цікава зустріч з учнями Тернопільського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради, які завітали до нас з вчителями центру - Бабіц О.В. Дячук В.В. Баранюк Н.З.
Керівник гуртка «Кераміка» Аксак-Мельничук Ольга Романівна та керівник гуртка «Художня обробка шкіри» Джигун Лариса Олександрівна провели пізнавальні майстер-класи для гостей.
Радіємо співпраці з Тернопільським навчально-реабілітаційним центром Тернопільської обласної ради, адже такі заняття дають можливість дітям розвивати свої творчі здібності, допомагають їм розвивати соціальні навички та взаємодію з оточуючими.
Для нас важливо дарувати радість нашим відвідувачам.
![Співпраця з Тернопільським навчально-реабілітаційним центром Тернопільської обласної ради](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/513575953.jpg)
![Співпраця з Тернопільським навчально-реабілітаційним центром Тернопільської обласної ради](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/218424037.jpg)
![Співпраця з Тернопільським навчально-реабілітаційним центром Тернопільської обласної ради](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/530857064.jpg)
![Співпраця з Тернопільським навчально-реабілітаційним центром Тернопільської обласної ради](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/732375861.jpg)
![Співпраця з Тернопільським навчально-реабілітаційним центром Тернопільської обласної ради](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/779296590.jpg)
![Співпраця з Тернопільським навчально-реабілітаційним центром Тернопільської обласної ради](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/496306941.jpg)
![Співпраця з Тернопільським навчально-реабілітаційним центром Тернопільської обласної ради](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/587176080.jpg)
![Співпраця з Тернопільським навчально-реабілітаційним центром Тернопільської обласної ради](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/896397459.jpg)
![Співпраця з Тернопільським навчально-реабілітаційним центром Тернопільської обласної ради](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/424551699.jpg)