Співпраця з Тернопільським навчально-реабілітаційним центром Тернопільської обласної ради

2023-10-25

Незважаючи на пасмурну, дощову погоду 20 жовтня 2023 року у #школа_народних_ремесел відбулась цікава зустріч з учнями Тернопільського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради, які завітали до нас з вчителями центру - Бабіц О.В. Дячук В.В. Баранюк Н.З.
Керівник гуртка «Кераміка» Аксак-Мельничук Ольга Романівна та керівник гуртка «Художня обробка шкіри» Джигун Лариса Олександрівна провели пізнавальні майстер-класи для гостей.
Радіємо співпраці з Тернопільським навчально-реабілітаційним центром Тернопільської обласної ради, адже такі заняття дають можливість дітям розвивати свої творчі здібності, допомагають їм розвивати соціальні навички та взаємодію з оточуючими.
Для нас важливо дарувати радість нашим відвідувачам.