Педагогічний колектив

Школа народних ремесел - колектив школи

Аксак-Мельничук Ольга Романівна

Гурток: Кераміка/Гончарство

Педагогічний стаж більше 17 років, народний майстер, член Спілки майстрів України. Особливості педагогічної діяльності: робота з дітками з обмеженими можливостями.

Гуска Надія Миронівна
Гурток: Плетіння з природніх матеріалів. Стаж роботи - більше 25 років, народний майстер, член Спілки майстрів України. Особливості педагогічної діяльності: гурткова робота з виключно природніми матеріалами.

Голод Марія Анатоліївна
Гурток: Фолькльорно-етнографічний. Лауреат, призер та переможець всеукраїнських, європейських та міжнародних конкурсів і фестивалів.

Данилишин Наталя Ігорівна
Гурток: Бісероплетіння.

Джигун Лариса Олександрівна
Гурток: Художня обробка шкіри, Текстильний сувенір. Мама, Вчитель, Людина - все з Великої Літери. Переможець щорічних обласних конкурсів. Особливості педагогічної діяльності: універсальний майстер.

Джус Галина Михайлівна
Гурток: Ткацтво/Дивосвіт. Стаж педагогічної роботи: більше 25 років, народний майстер, член Спілки майстрів України. Митець і етнограф. Автор багатьох технік рукоділля. Особливості педагогічної діяльності: історичні та духовні екскурси на кожному занятті.

Пащук Юрій Миколайович
Гурток: Різьблення на деревині. Стаж педагогічної роботи: більше 25 років, Відмінник освіти України, член Спілки майстрів України, народний майстер. Вчитель з Великої Літери. Учитель і наставник переможців та лауреатів всеукраїнських конкурсів. Особливості педагогічної діяльності: вміння навчити неможливого.

Турчин Ігор Григорович

Гурток: Декоративний розпис та малярство.

Митець, Художник. Один із засновників Школи народних ремесел, народний майстер, член Спілки художників України. Стаж педагогічної роботи: більше 25 років. Автор робіт, які представлені на виставках та приватних колекціях на шести континентах. Особливості педагогічної діяльності: вміння працювати зі всіма віковими категоріями.

Урбанська Наталія Богданівна

Гурток: Декоративний розпис та малярство, Писанкарство.

Стаж педагогічної роботи: більше 17 років. Робота у різних техніках і жанрах образотворчого мистецтва. Кредо: творчість передусім. Особливості педагогічної діяльності: робота з обдарованими дітьми; дотримання принципів народності на уроках образотворчого мистецтва.

Штогун Олена Ігорівна
Гурток: Декоративний розпис та малярство.