Акція "Подаруй свято захисникам"

2023-12-10

У КЗ ТМР "Школа народних ремесел" відбулась акція "Подаруй свято захисникам". Під час занять 4-5 грудня 2023 року діти з педагогами виготовляли листівки, ялинкові прикраси та сувеніри для військових на фронт, щоб в такий спосіб висловити підтримку та вдячність захисникам. Також до акції долучились батьки - принесли в школу солодощі (печиво, шоколад, енергетичні батончики, цукерки, чай та каву). Пакунки було відправлено на Харківщину та Запоріжжя. Щиро дякуємо дітям, батькам та працівникам школи за небайдужість та підтримку!

Дорогі наші захисники України!

Ми вдячні вам за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що ви ціною свого здоров'я і життя бороните Україну та захищаєте її інтереси, твердо тримаєте позиції та відбиваєте напади ворогів, щоб ми могли жити в затишних оселях та навчатись.