гурток "Декоративний розпис та малярство"

2024-03-27

Робота керівника гуртка в КЗТМР "Школа народних ремесел" з дітьми включає в себе організацію та проведення занять, спрямованих на розвиток художніх навичок у дітей. Керівник повинен планувати програму занять, обирати теми і техніки роботи, вчити дітей основам ремесла.

З такими завданнями чудово справляється керівника гуртка «Декоративний розпис та малярство» Зоряна Олександрівна Винник. Її цікаві заняття стимулюють творчість у дітей, підтримують інтерес до мистецтва, допомагають розвивати таланти. В процесі роботи гуртка,  учні  формують в собі любов до мистецтва, естетичний смак, а також вміння співпрацювати та взаємодіяти з однолітками.

Зоряна Олександрівна - творча та винахідлива! Вона якісно організовує роботу з дітьми, створює сприятливу атмосферу для творчості, надихає учнів на створення власних шедеврів!