![Стипендія міського голови Тернополя](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/815418035.jpg)
Стипендія міського голови Тернополя
2023-10-14
Вітаємо Євгенію Лису, ученицю гуртка "Декоративний розпис та малярство" КЗТМР "Школа народних ремесел" з високою відзнакою - отриманням стипендії міського голови Тернополя у номінації "Кращий учень закладу освіти". Дякуємо наставнику Пащуку Юрію Миколайовичу за високий професіоналізм у роботі, особистий вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління.
Ми пишаємося тим, що ви є частиною нашої спільноти, і віримо, що ваші досягнення будуть надихати інших на нові висоти.
Бажаємо Євгенії подальших успіхів у навчанні та професійному розвитку та мирного неба!
![Стипендія міського голови Тернополя](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/815418035.jpg)
![Стипендія міського голови Тернополя](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/201097857.jpg)
![Стипендія міського голови Тернополя](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/785659903.jpg)