fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Бісероплетіння

Бісероплетіння – це один із різновидів декоративно-ужиткового мистецтва з використанням дрібних різнобарвних круглих або багатогранних скляних чи металевих намистин з наскрізним каналом, які можуть бути як штучного так і природного походження.

У наші дні це один з улюблених видів рукоділля: ткання на станку, на жилці, на дроті, комбінування прийомів та інші. 

Програма «Бісероплетіння»  охоплює всі напрямки роботи з бісером. Теоретичні заняття поєднуються з практичною роботою. Заняття проводяться 3 рази в тиждень по 2 год.

На заняттях вихованці не тільки вчаться виготовляти різноманітні прикраси (силянки, браслети, та інші), вітальні листівки, як до тематичних свят так і індивідуальних, букети квітів, дерева, іграшки, різдвяні та пасхальні сувеніри, а й знайомляться з історією бісероплетіння, різновидами бісеру, формою. Під час заняття гуртківці спілкуються, допомагають один одному, вчаться оцінювати свою роботу і роботу інших.

Роботи гуртка «Бісероплетіння» брали участь на виставках, міських конкурсах, шкільних виставках Новорічно-Різдвяна виставка, Великодня виставка.

Під час занять у гуртківців виховуються такі необхідні риси, як працелюбність, старанність, акуратність, дбайливість, наполегливість.