Текстильний сувенір

Гурткова робота допомагає дітям розумно й цікаво проводити свій вільний час пробуджує допитливість, любов до знань. Курс навчання в гуртку розраховано на три роки навчання, на початковий та основний рівні навчання.

Наприкінці кожного півріччя звіт-виставка робіт у гуртку та виставки – конкурси в закладі. На заняттях діти навчаються виготовляти витинанки, створювати композиції, букети, виготовляти іграшки із ниток, плести гачком.

Вихованці знайомляться з інструментами та матеріалами, необхідними для виготовлення іграшок, з українською народною іграшкою, привчаються правильній поставі, зручному положенню рук і пальців під час роботи, оволодівають найпростішими видами ручних швів і починають виготовляти нескладні пласкі іграшки з елементами вишивки. Поступово здобувають навички організації праці і переходять до виконання більш складних виробів: каркасних, об’ємних іграшок та сувенірів.

Також вихованці навчаються виконувати об᾽ємні композиції, виготовляти сувеніри з різноманітних матеріалів, втілювати в практичній роботі такі засоби організації композиції: вибір формату, елементів композиції, тощо.