![Різьблення на деревині](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/226955539.jpg)
Різьблення на деревині
Різьблення на деревині - один з видів декоративно-ужиткового мистецтва, навчання якому формує у дітей художньо-естетичні смаки та спонукає їх до активної участі у процесі відродження національно-культурних надбань українського народу.
![Різьблення на деревині](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/226955539.jpg)
![Різьблення на деревині](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/524663755.jpg)
![Різьблення на деревині](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/110691047.jpg)
![Різьблення на деревині](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/816754459.jpg)
![Різьблення на деревині](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/187253832.jpg)
![Різьблення на деревині](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/777249882.jpg)
![Різьблення на деревині](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/970575582.jpg)
![Різьблення на деревині](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/829350288.jpg)
![Різьблення на деревині](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/925996812.jpg)
![Різьблення на деревині](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/561040605.jpg)
![Різьблення на деревині](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/567057475.jpg)
![Різьблення на деревині](http://shkolaremesel.com.ua/img/fotogallery/small/451973268.jpg)
Робота в гуртку відкриває широкий простір для естетичного розвитку, навчання й виховання дітей на матеріалах народного побуту, звичаїв, традицій. Теоретичне навчання тісно поєднується з практикою, оскільки навчально-виховні завдання вирішуються у процесі практичної роботи.
Навчаючись у гуртку, діти залучаються до активної праці, їм прищеплюється любов до народної культури, збагачується духовний світ, діти вчаться розуміти прекрасне, цінувати його, створювати самим, у дітей формуються практичні навички художньо-творчої діяльності, розуміння зв*язку художньо-образного вирішення твору з ідеєю та задумом. Надається велика увага розвитку асоціативного, нестандартного, композиційного, об*ємно-просторового мислення, почуття форми, руху, матеріалу, кольору, виховується бережливе ставлення до предметів і засобів праці.
Учні гуртка беруть активну участь у міських, обласних та Всеукраїнських виставках, також неодноразово виборювали гран-прі Всеукраїнських конкурсів образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва.