Різьблення на деревині

Різьблення на деревині - один з видів декоративно-ужиткового мистецтва, навчання якому формує у дітей художньо-естетичні смаки та спонукає їх до активної участі у процесі відродження національно-культурних надбань українського народу.

Робота в гуртку відкриває широкий простір для естетичного розвитку, навчання й виховання дітей на матеріалах народного побуту, звичаїв, традицій. Теоретичне навчання тісно поєднується з практикою, оскільки навчально-виховні завдання вирішуються у процесі практичної роботи.

Навчаючись у гуртку,  діти залучаються до активної праці, їм прищеплюється любов до народної культури, збагачується духовний світ, діти вчаться розуміти прекрасне, цінувати його, створювати самим, у дітей формуються практичні навички художньо-творчої діяльності, розуміння зв*язку художньо-образного вирішення твору з ідеєю та задумом. Надається велика увага розвитку асоціативного, нестандартного, композиційного, об*ємно-просторового мислення, почуття форми, руху, матеріалу, кольору, виховується бережливе ставлення до предметів і засобів праці.

Учні гуртка беруть активну участь у міських, обласних та Всеукраїнських виставках, також неодноразово виборювали гран-прі Всеукраїнських конкурсів образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва.