Плетіння з природніх матеріалів

На заняттях гуртка «Плетіння з природних матеріалів» завжди панує творча атмосфера. Підтримка такої атмосфери вимагає від гуртківців певних інтелектуальних та емоційних зусиль. У той же час вона несе насолоду.

Зазвичай  трудова  діяльність в групі організовується як змагання, отже одним з важливих показників оцінювання повинен бути естетичний вигляд роботи. Це сприяє подальшому розвитку естетичних смаків.

Центральне місце в гурткових заняттях займає практична робота.

Дітям дуже подобається брати участь у створенні корисних речей. І тому навчальна програма спланована так, щоб не відштовхнути, не відлякати дітей, а навпаки створити умови, щоб задовільнити їхні бажання.

Доступність і пластичність рогози та соломи, їх краса та гармонія відтінків у поєднанні з вмілими руками учнів вищого рівня навчання, дають безмежні можливості для створення нових, захоплюючих погляд творів. Роботи гуртківців експонуються на шкільних, міських, обласних виставках.