Ткацтво

Народне мистецтво багатогранне і різноманітне. Його створював народ протягом століть власними руками, розумом, зберігаючи вікові традиції мистецтва. Основною навчально-виховною метою гуртка є розвиток у дітей естетичних смаків, формування потреб і здібностей до мистецької діяльності, розширення знань про історію і традиції українського народу, розвиток пізнавальної активності у вивченні і відродженні народних ремесел та української культури.

На заняттях у гуртку учні освоюють техніки ткання міні-гобеленів та різних видів ткання. Окрім ознайомлення з традиційними техніками ткацтва, діти створюють власні композиції і виконують їх в одній із технік. Вивчаючи основи декоративних композицій, вчаться стилізувати природні мотиви, збагачуючись образно-смисловим значенням елементів і композиційних схем. На заняттях гуртка прищеплюється любов до рідної культури, національних звичаїв, що несе в собі великий культурний заряд.

Учні беруть участь у виставках міського та обласного значення.