Писанкарство

Писанкарство належить до одного із найцікавіших видів народної творчості. Тому даний гурток займає важливе місце серед інших народних ремесел.

Мета гуртка — залучення учнів до духовної культури українського народу, через ознайомлення з історичними аспектами і розвитком мистецтва розпису на писанках, засвоєння навичок виготовлення писанок.

Займатися писанкарством можуть учні будь-якого віку, починаючи з 2-го класу. Молодші гуртківці будуть виконувати простіші орнаменти, а старші — більш складні зразки. З кожним роком навчання учні підвищуватимуть свою майстерність.

Для досягнення поставленої мети обрані наступні завдання:

• Розуміння особливостей писанкарства як окремого виду декоративно-ужиткового мистецтва;
  • формування художнього плану гуртківців;
  • осмислення самобутності мистецтва писанки.

Гуртківці можуть брати участь у виставках, конкурсах, масових заходах, щоб ознайомлюватись з роботами та творчістю інших учнів, майстрів писанкарства. Це сприятиме розширенню їхнього світогляду та надихатиме на здобуття власних результатів своєї праці.